VIP

Ardian Bujupi së shpejti me këngë të re

Ardian Bujupi, ish konkurrent i ”Gjermania kërkon një superyll” (“Deutschland sucht den Superstar”), ka filluar të merret me projekte të reja muzikore.

Ai së shpejti do të rikthehet me një album dhe këngë të re. Këngëtari 21 vjeçar nga Kosova, ka njoftuar se kënga dhe videoklipi me titull ”I’m Feeling Good” do të lansohen së shpejti.

Nga data 3 gusht, fansat e tij do të mund të gjejnë në treg CD-në e singlit të ri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button