VIP

Capital T lanson “As Gucci, As Louis”

Reperi nga Prishtina, Capital T, ka lansuar videoklipin e këngës së re “As Louis, As Louis”.

Kënga e cila i takon albumit të ri “Kapo” që lansohet i tëri të dielën, tashmë është pritur mirë nga publiku.

Videoklipi është realizuar jashtë vendit dhe shfaqë reperin në një imazh mjaft ekzotik veror, ku bashkpunëtor është edhe 2Po2, një prej seniorëve të repit shqiptar.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close