LajmeMaqedonia

Arestohet dhe Caktohet paraburgim për Sasho Mijallkovin

Lajm i Fundit: Arestohet dhe Caktohet paraburgim për Sasho Mijallkovin

Paraburgim 30 ditësh është caktuar për ish drejtorin e DSK-së, Sasho Mijallkov, konfirmojnë nga PSP.
Aktualisht, Mijallkov po mbahet në paraburgim në burgun e Shutkës.

Ai me pranga në dorë u morr nga Hotel Marriott.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close