s Argjentina Ramosaj këtë vit në "Top Fest" | www.Zemra.Org

Argjentina Ramosaj këtë vit në “Top Fest”

Këngëtarja e talentuar shqiptare, Argjentina Ramosaj, është duke u përgatitur për një këngë të re me të cilën do të konkurrojë në “Top Fest 9”.

Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja nëpërmes faqes së saj zyrtare në rrjetin social Facebook.

Argjentina, megjithatë, nuk ka dhënë më shumë detaje rreth këngës, duke shtuar vetëm se kësaj radhe do të shkojë në Top Fest me një këngë ndryshe të punuar nga Threedots.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.