s Aurela Gaçe vjen me këngë të re | www.Zemra.Org

Aurela Gaçe vjen me këngë të re

Aurela Gaçe ka publikuar këngën e saj më të re të quajtur “Tranzit”. Këtë këngë ajo e ka shoqëruar edhe me një video shumë profesionale, e cila është xhiruar në ditët e fundit të shtatzënisë së saj.

Për muzikën e këngës është përkujdesur kompozitori Alban Kondi, ndërsa vargjet e i ka shkruar dr. Flori dhe vet këngëtarja Aurela Gaçe.

Këngëtarja ka pohuar për Telegrafi se “Tranzit” është pjesë e albumit të radhës, të cilin e cilëson si një projekt të rëndësishëm në karrierën e saj.

“Kënga ‘Trazit’ është pjesë e albumit tim të ri të radhës. Ky është një projekt shumë i rëndësishëm në karrierën time pasi kam punuar kohë të gjatë për këtë këngë dhe po ashtu një moment i paharruar pasi pjesa më e madhe e videos është xhiruar vetëm dy ditë para lindjes së engjëllit tim”, ka pohuar Aurela për Telegrafin.

Viedoklipi i cili u xhirua në qytetin e Tiranës është realizuar nga kompania Max Production.

Aurela Gaçe – Tranzit


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.