VIP

Arian Çani i fut duart Çiljetës

Ne promovimin e Librit “Enver Hoxha” te gazetarit Blendi Fevziu, mes qindra te ftuarish VIP politikane dhe gazetare, kane qene te ftuar dhe moderatori i ”Zone e Lire” Arian Cani dhe kengetarja Ciljeta Xhilaga.

Nje cast i pakendshem ka ndodhur ndermjet te dyve, fotografi i mbremjes e ka kapur pa mendje Arianin duke qendruar ngjitur mbrapa trupit te Ciljetes me sy te mbyllura, ne pamje te pare fotoja tregon duart e Canit te futura ne xhepa e te mbeshtetur ne prapanicen e Ciljetes, e cila duket sikur e ka mendjen diku tjeter.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button