KosovaLajme

Arrestohet një person për posedim të lëndëve narkotike

Është arrestuar një person në rrugën “Pajazit Ahmeti”, në Gjilan të enjten rreth orës 12:50, pasi që tek ai janë gjetur dhe konfiskuar 0.9 gramë, substancë narkotike e llojit hashash.

I dyshuari është dërguar në Burgun e Qarkut në Gjilan , ndërsa rasti i është dorëzuar njësisë së antidrogës.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button