VIP

Arta Bajrami nuk ndalet

Këngëtarja Arta Bajrami e cila pak javë më parë lansoi albumin e saj “Exotic” ajo tani është në përgatitje të videoklipit të ri, këngë kjo pjesë e albumit të ri.

Arta brenda pak ditësh do të shfaqet nëpër televizionet tona me klip të ri.

“Jam në përfundim të realizimit të klipt, jemi duke xhiruar në disa pjesë të kryeqytetit dhe një pjesë në periferi. Shpresoj që viedeklipi do të pëlqehet në publik, sepse është diçka më ndryshe, një klip që do të fascinoj adhuruesit e mi”, ka thënë Arta.

Përveç klipit Arta planifikon të nisë punën edhe për një këngë tjetër të re, e cila do të jetë si dhuratë e bukur për publikun e saj të gjerë.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close