KosovaLajme

Azem Vllasi: Ja kush e vrau Jusuf Gërvallen, Ky është personi që shtiu në të! (VIDEO)

Avokati dhe jurisiti i njohur, Azem Vllasi, ka folur në emisionin ‘Kojshia Show’ për shumë detaje dhe informacione interesante.

Ai në ketë emision foli edhe për vr.asjen e Jusuf Gervalles.
Shiko minutën e 35 për ta kuptuar.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button