s Beckham, mashkulli i parë në ballinën e Elle | www.Zemra.Org

Beckham, mashkulli i parë në ballinën e Elle

Për herë të parë në historinë e revistës Elle një mashkull do ta zbukurojë ballinën e saj.

Nderi i takon njërit prej futbollistëve më të njohur në botë, David Beckham.

Redaksia e Elle ka njoftuar se botimi i korrikut do të jetë i pari që në ballinë do të gjendet një mashkull.

Sipas revistës, Beckham është zgjedhja e duhur, sepse nga njëra anë është një mashkull me stil dhe nga ana tjetër një sportist i suksesshëm.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.