s David Beckham Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: David Beckham

David Beckham shkakton rrëmujë, disa të lënduar (Video

David Beckham shkakton rrëmujë, disa të lënduar (Video

Ikona britanike, David Beckham, ka qenë shkaktar i një rrëmuje të madhe në Shanghai, ku kanë mbetur disa të lënduar. Daily Telegraph raporton se Beckham ka qëndruar në Shanghai për… Read more »

Djali i David Beckham, tifoz i Arsenait

Djali i David Beckham, tifoz i Arsenait

Djali i ikonës së Manchester United, David Beckham është një tifoz i flakt i ekipit rival londinez, Arsenal. Tradhtia që Romeo ia ka bërë babait është për shkak të menaxherit… Read more »

Beckham, mashkulli më seksi me kostum

Beckham, mashkulli më seksi me kostum

Futbollisti anglez, David Beckham, është shpallur personaliteti i njohur më seksi i veshur me kostum. Edhe pse është 37 vjeç dhe ka katër fëmijë, Beckham ka lënë pas vetes shumë… Read more »

Snoop Dogg: Becks, baba pasionant

Snoop Dogg: Becks, baba pasionant

Reperi amerikan, Snoop Dogg, mendon se futbollisti anglez, David Beckham, është një baba pasionant. Reperi thotë se superylli i LA Galaxy gjithmonë i vë në rend të parë katër fëmijët… Read more »

Beckham, mashkulli i parë në ballinën e Elle

Beckham, mashkulli i parë në ballinën e Elle

Për herë të parë në historinë e revistës Elle një mashkull do ta zbukurojë ballinën e saj. Nderi i takon njërit prej futbollistëve më të njohur në botë, David Beckham…. Read more »

David Beckham konfirmon lidhjen e Emina Cunmulaj

David Beckham konfirmon lidhjen e Emina Cunmulaj

Emina dhe Sam janë treguar mëse të kujdesshëm për ti qëndruar sa më larg syrit të publikut, por falë David Beckham dora vetë, lidhja e tyre është konfirmuar dhe bërë… Read more »

Larissa Riquelme seksin e fillon me xhaz, e përfundon me tekno

Larissa Riquelme seksin e fillon me xhaz, e përfundon me tekno

Larissa Riquelme ka dhënë një intervistë në të cilën ka zbuluar disa detaje mjaft interesante rreth vetes. Përkrahësja e zjarrtë e përfaqësueses së Paraguait në futboll, e njohur edhe për… Read more »

David Beckham i pabesueshem

David Beckham i pabesueshem

Nese mendoni se David Beckham eshte vetem nje person i cili fiton prej reklamave qe ben e nuk ka lidhje me fudboll, shikoni kete video dhe do te bindeni se… Read more »

Beckhamit i del një “djalë tepër”

Beckhamit i del një “djalë tepër”

”Ethet” e Justin Bieber manisë kanë prekur edhe familjen Beckham, ku djemtë janë aq të apasionuar pas këngëtarit adoleshent, sa që i kanë rekomanduar prindërve të tyre t’a quajnë motrën… Read more »

Messi, më i paguar për vitin 2010 me 31 milionë euro

Messi, më i paguar për vitin 2010 me 31 milionë euro

Lionel Messi është futbollisti më i paguar për vitin 2010 me 31 milionë euro të fituara nga rroga, shpërblimet dhe kontratat publicitare. Sipas klasifikimit të publikuar ditën e sotme nga… Read more »