VIP

Besniku i “NRG Band”, mbytet nga femrat

Është një nga djemtë më simpatik të skenës shqiptare dhe këngët e grupit të tij kthehen sa hap e mbyll sytë në hite.

Fjala është për Besnikun, solistin e grupit “NRG Band”, i cili falë zërit të bukur dhe këngëve gjithashtu ritmike është kthyer në një nga personazhet më të dashur të estradës.

Ky konstatim vlen më së shumti teksa flasim për femrat, të cilat siç e shohim edhe në këto foto duken shumë të lumtura krah Besnikut.

Ndërkaq edhe ky i fundit nuk është më pak i gëzuar për këtë fakt dhe siç duket është shumë i qeshur për faktin se ka në krah femra seksi.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close