s Biondja seksi çmend me format trupore | www.Zemra.Org

Biondja seksi çmend me format trupore

Romee Strijd është një nga top modelet më të mira në botë për të brendshme femrash, e cila ka mbi 4 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Kështu që nuk është çudi që biondja seksi 22 vjeçare duket si një milion dollarë në fotot e fundit që ka publikuar duke promovuar të brendshmet e reja nga Victoria’s Secret, përcjell Bota sot.

Ajo ka publikuar dy imazhe në Instagram, derisa ka treguar hiret perfekte trupore, duke reklamuar të brendshmet.

Gjoksi shpërthyes i saj dhe barku i sheshtë kanë marrë gjithë vëmendjen.

 


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.