s Blero premton një “klip të paparë” | www.Zemra.Org

Blero premton një “klip të paparë”

Blero ka filluar punën në videoklipin e ri të këngës “Ajo apo ti” për të cilin premton se to të jetë “një klip i paparë deri më tani”.

Kënga në fjalë është një kompozim dhe orkestrim i dyshes Chriss dhe Zapp, ndërsa tekstin e ka bërë Bubulina Krasniqi dhe videoja e saj do të lansohet muajin e ardhshëm.

“Kam nisur punën për disa këngë të reja, njëra do të lansohet tani, ndërsa dy të tjerat në muajin qershor. Videoklipin e këngës ‘Ajo apo ti’ jemi duke e përgatitur me produksionin vendor “Asha” dhe do të jetë një klip i paparë deri më tani i realizuar përtej kufijve të Evropës”, ka thënë Blero.

Blero është duke punuar aktivisht edhe në menaxhimin e produksionit të Chriss dhe Zapp-it të ashtuquajtur “Blero Entertainment”, ku pritet të aterojnë edhe shumë këngëtarë të skenës muzikore shqiptare.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.