BoksSport

Boksieri Sefer Seferi me 16 Maj do të ngjitet në ringun e Hamburgut, krahas vëllait të tij Nuriut

nsBoksieri nga Korita e Gostivarit, Seferi Seferi do të ndeshet me 16 Maj në Hamburg të Gjermanisë.

Në të njëjtën natë dhe në të njëjtin vend ku vëllau i tij më i madh boksieri i mirënjohur Nuri Seferi do të ndeshet për titullin WBO Kampion Evropian, përballë boksierit hungarez Tamas Lodi.

Back to top button