s Flet pas ndeshjes Nuri Seferi,edhe kam dy fjal per Luan Krasniqin: O vlla Shqiptar a je ti qaj qe.. | www.Zemra.Org

Flet pas ndeshjes Nuri Seferi,edhe kam dy fjal per Luan Krasniqin: O vlla Shqiptar a je ti qaj qe..

Flet pas ndeshjes Nuri Seferi,edhe kam dy fjal per Luan Krasniqin: O vlla Shqiptar a je ti qaj qe e kshillojshe Turkun per te me rrahur a veq mbonen syt? Turp duhet met ardh jo prej mu po prej Shqiptarve prap se prap une krehnona qe jam Shqiptar…


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

One Response

  1. Eshte T U R P ta quash veten shqipetar o Luan Krasniqi ose te eshte prishur gjaku …po te ishe ne pjesen e stafit do e kuptoja por te futesh aty ku nuk duhet pa fije turpi…..kjo vertete eshte jo vetem e turpshme por e piste…..
    Une ndjehem krenar me meqin qe e zhvilloi i madhi Nuri Seferi, na ka sjell nje spektakel te vertete.

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.