s Reformë në FSHF, largohet zëdhënësja bukuroshe Jona Dervishi sepse… | www.Zemra.Org

Reformë në FSHF, largohet zëdhënësja bukuroshe Jona Dervishi sepse…

Aventurës së Jona Dervishit në FSHF i ka ardhur fundi. Bukuroshja e zyrës për shtyp pritet që të largohet së shpejti nga Federata Shqiptare e Futbollit. “Panorama Sport” mëson ekskluzivisht se largimi i Dervishit është punë ditësh.

Jona Dervishi

Kjo e fundit prej disa kohësh po bën plane për një projekt të ri, ndërkohë që largimi i saj shihet edhe si fillimi i një reforme të madhe në FSHF. Nuk dihet ende me siguri nëse Jona Dervishi është e para në listën e reformës, apo sepse realisht ka në kokë prej kohësh një projekt tjetër, por e sigurt është që gjatë javëve të ardhshme do të ketë ndryshime të tjera të rëndësishme në strukturat e federatës, madje edhe emra të spikatur.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: 

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.