VIP

Brad Pitt dhe veprimi i rrallë ndaj Angelina Jolie

Angelina Jolie dhe Brad Pitt shfaqen më të bashkuar se kurrë

Madje në një foto, Brad është kapur ndërsa njërën dorë e ka vendosur tek të pasmet e Angie, duke bërë një veprim të rrallë ndaj partneres së tij në publik.

Brangelina janë fotografuar në premierën e filmit të fundit “The Tourist”, ku Jolie luan bashkë me divin tjetër hollivudian Johnny Depp.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close