VIP

Charlene Wittstock shtatzënë me fekondim artificial

Charlene Wittstock, gruaja e ardhshmë e princit Albert të Monakos është shtatzënë.

Sipas thashethemeve Charlene i është drejtuar fekondimit artificial për t’i dhuruar një trashëgimtar bashkëshortit të ardhshëm Albert.

Ish-kampionia e notit kishte provuar të mbeste shtatzënë edhe pak kohë më parë, por pa sukses. Mesa duket mjekët rusë kanë arritur që të realizojnë dëshirën e Charlene. Dasma e ciftit është parashikuar për 3 qershor dhe mesa duket Charlene do të bëhet nuse me një bark goxha të madh.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close