VIP

Bukuroshja Italiane Melissa Satta pushton Amerikën

Me bikini, me të brendshme sexy me ndonjë tatuazh në ndonjë pjesë të trupit Melissa ka shfaqur pamjen dhe bukurinë e saj e cila është pëlqyer në Sh.B.A

E donte gjithnjë Amerikën dhe më në fund e gjeti.Bukuroshja Italiane Melissa Satta në qershor ka udhëtuar drejt Amerikës dhe pikërisht tani magazina e njohur Maxim Usa ka bërë publike fotot e saja dhe ia ka dedikuar kësaj bukuroshe titullin ,,sexy italian girl,, që do të thotë vajza italiane më seksi.

Me bikini, me të brendshme sexy me ndonjë tatuazh në ndonjë pjesë të trupit Melissa ka shfaqur pamjen dhe bukurinë e saj e cila është pëlqyer në Sh.B.A.

Bukuroshja në fjalë,e dashura e ish futbollistit të mirënjohur Bobo Vieri si dhe Elisabetta Canalis tashmë janë ngjitur edhe në brigjet e Hollywoodit.

Satta mendon se Amerika dhe Italia janë dy botëra komplet të ndryshme.Amerikanët ,shton ajo,janë shumë rigoroz në punë.
Asaj nuk i pengon etiketat që e quajnë wags apo showgirli e dashuruar ose gra të futbollistëve ,por përkundrazi ajo e gjen veten të lumtur dhe thotë se me spektakël dhe me showbiznis kam nisur të merem para se të isha e dashura e një futbollisti.

E nëse dikujt nuk i pëlqen kjo atëherë më mirë të mos dashurohen me futbollist,shprehet bukuroshja Melissa Satta e cila mendon se këto suksese i ka falë punës dhe vullnetit të mirë që ka dhe kuptohet falë bukurisë,e ju të nderuar lexues të Yllpress.com shikojeni fotot dhe gjykoni më mirë…


Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close