VIP

Shakira shkëlqen në ‘Bambi Awards’

Me paraqitjen e saj Shakira ka mahnitur gjermanët. Edhe pse këtë vit nuk ka fituar një çmim sikur vitin e kaluar, Shakira definitivisht ka qenë yll.

Këngëtarja për këtë rast kishte zgjedhur një fustan ngjyrë ari, i cili theksonte linjat e saj dhe zbulonte shpinën. Variantin elegant të tepihut të kuq këngëtarja në skenë e kishte ndërruar me një më të përshtatshëm për interpretim dhe më pas ka ndërruar veshjen edhe disa herë.

Me paraqitjen e saj Shakira ka mahnitur gjermanët. Edhe pse këtë vit nuk ka fituar një çmim sikur vitin e kaluar, Shakira definitivisht ka qenë yll.

Disa prej çmimeve edhe personalisht ua ka dorëzuar fituesve, e përveç saj, në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të pranishëm kanë qenë edhe Xhesika Shuarci, Lili Bekeri, Karl lagerfeldi, Orlando Blumi, Sara Xhesika Parkeri dhe shumë të famshëm të tjerë.

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close