VIP

Çiljeta në rolin e shtatzënës (Video)

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe ish-banori i “Big Brother”, Bjordi Mezini, së shpejti do të vijnë para publikut shqiptar si aktorë në filmin “Floorless”.

Filmi me regji të regjisorit të ri Jetmir Pjetërnikaj, flet për disa njerëz që mbeten të mbyllur në ashensorin e një supermarketi dhe aty përjetojnë ankth, konflikt e dikush mbetet i vrarë.

Çiljeta shfaqet në rolin e një kameriereje shqiptare që është në muajt e fundit të shtatzënisë, ndërsa Bjordi ka rolin e një djali autist.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button