VIP

Çiljeta Xhilaga modifikon vithet me operacion plastik.

Kush tha se Çili është e kënaqur me trupin e saj?! Pasi tërhoqi barkun në një klinikë në Zvicër, verën që shkoi, Çiljeta ka bërë edhe një tjetër ndërhyrje estetike në trupin e saj. Bëhet fjalë pikërisht për vithet e saj. Vithet ‘alla-braziliane’ kanë qenë ëndrra e saj e verës që shkoi.

Dhe më në fund, ajo e ka bërë realitet atë. Operacioni thuhet se është kryer në Turqi, nga një mjek i specializuar për ndërhyrjet plastike. Dëshira për të pasur një trup perfekt, nuk ka të sosur te Çili. Ajo e ka pohuar publikisht atë që ka ëndërruar prej kohësh. Por pas vitheve, për Çilin vazhdon të jetë shqetësues gjoksi i madh. Por atë do ta lërë në një moment të mëvonshëm, pasi të bëhet nënë!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button