s Dafina Zeqiri dhe Getoari ofendohen publikisht | www.Zemra.Org

Dafina Zeqiri dhe Getoari ofendohen publikisht

Për marrëdhëniet jo shumë të mira mes Dafina Zeqirit dhe Getoar Selimit kemi kohë që kemi shkruar, që pasi bshkëpunimi i tyre i shumëpërfolur u la përgjysmë.

Megjithatë, si nga ana e Dafinës, ashtu edhe nga Getoari, u tha se bëhej fjalë thjesht për një shtyrje për shkak të angazhimeve dhe se vazhdonin të ishin miq. Por ja që faktet na tregojnë të kundërtën.

Në faqen e tij në Twitter, Getoari është treguar i pamëshirshëm në komentet e bëra në emër të Dafina Zeqirit. “Dafina Zeqiri, ti je një vajzë e shëmtuar. Rita Ora është mbretëresha”,– janë këto fjalë të shkruara nga vetë rreperi kosovar. Për të vijuar më tej me të tjera ofendime: “Dafina Zeqiri jeton në banesën 200 euroshe nga ndarja me Krenarin! E shëmtuaaaar”. “Dështon koncerti i Dafina Zeqirit në Suedi, vendi ku ka jetuar”. Nuk e dimë se cila është arsyeja e gjithë këtij mllefi që Getoari shfaq ndaj këngëtares kosovare, aq më shumë që tani Dafina është edhe në një lidhje me Ledri Vulajn, i cili është pjesë e grupit “Baba Records” të themeluar nga Getoari.

Por ama dimë që Dafina nuk e ka kaluar në heshtje këtë episod dhe ka kthyer përgjigjen e saj në Facebook: “Po të kisha një ashtu… do ta kisha nxjerrë dhe do t’i kisha bërë shurrën në kokë. U them të gjithë atyre që më urrejnë që jam shumë në humor. As më plas fare…”.!  Game Over


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.