VIP

Dafina Zeqiri tregon trupin cullak

dafina350-Dafina Zeqiri ka provokuar fansat e saj duke sjellë disa fotografi ku duket gati krejtësisht e zhveshur, por me pjesë intime të mbuluara.

Dafina së fundmi ka qenë mjaft e përfolur në media, pas publikimit të një rrëfimi të saj ku fliste ‘zi e terr’ për kolegen e saj, Tuna.

Por, duket se ajo i ka lënë pas të gjitha këto ngjarje, dhe po u ofron fansave të saj diçka më të freskët.

Në rrjetet sociale, Facebook e Instagram, Dafina është shumë aktive, ndërsa së fundmi ajo ka publikuar një sërë fotografish, e njëra prej tyre e paraqet dafinën edhe ‘cullak’.

Si duket, fotografitë e reja të këngëtares janë pjesë e videoklipit të saj të ri të këngës së sapo publikuar, “Time Out”.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button