s Dafina Zeqiri tregon trupin cullak | www.Zemra.Org

Dafina Zeqiri tregon trupin cullak

dafina350-Dafina Zeqiri ka provokuar fansat e saj duke sjellë disa fotografi ku duket gati krejtësisht e zhveshur, por me pjesë intime të mbuluara.

Dafina së fundmi ka qenë mjaft e përfolur në media, pas publikimit të një rrëfimi të saj ku fliste ‘zi e terr’ për kolegen e saj, Tuna.

Por, duket se ajo i ka lënë pas të gjitha këto ngjarje, dhe po u ofron fansave të saj diçka më të freskët.

Në rrjetet sociale, Facebook e Instagram, Dafina është shumë aktive, ndërsa së fundmi ajo ka publikuar një sërë fotografish, e njëra prej tyre e paraqet dafinën edhe ‘cullak’.

Si duket, fotografitë e reja të këngëtares janë pjesë e videoklipit të saj të ri të këngës së sapo publikuar, “Time Out”.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.