VIP

Deshira e cmendur e Fjolla Morines

Kengetarja seksi nga Kosova Fjolla Morina, pas dilemes se disa koheve me pare por qe lidhej me ngjyren e flokeve, te zeza apo brune, tani ka nje tjeter, kesaj radhe edhe me “agresive”, t’i prese ato fare.

Domethene te behet tullace. Per kete ajo e ka shtruar problemin e saj edhe ne Fb, dhe nepermjet nje fotoje te kengetares se madhe Amber Rose, ka kerkuar mendimin e miqve te saj.
Mesohet se se paku, Klodiani i BB3, i njohur per prefencat e vecanta seksuale, ja ka sugjeruar kete, pasi kete gje po e bejne edhe shume vip-a ne Milano.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button