s Deshira e cmendur e Fjolla Morines | www.Zemra.Org

Deshira e cmendur e Fjolla Morines

Kengetarja seksi nga Kosova Fjolla Morina, pas dilemes se disa koheve me pare por qe lidhej me ngjyren e flokeve, te zeza apo brune, tani ka nje tjeter, kesaj radhe edhe me “agresive”, t’i prese ato fare.

Domethene te behet tullace. Per kete ajo e ka shtruar problemin e saj edhe ne Fb, dhe nepermjet nje fotoje te kengetares se madhe Amber Rose, ka kerkuar mendimin e miqve te saj.
Mesohet se se paku, Klodiani i BB3, i njohur per prefencat e vecanta seksuale, ja ka sugjeruar kete, pasi kete gje po e bejne edhe shume vip-a ne Milano.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.