MuzikeVIDEO

Skeezy ft. Master D – Besa Bes (dedikuar Besnik Shehapit dhe Imran Mehmetit)

Këngë kushtuar Besnik Shehapit (1986) dhe Imran Mehmetit (1982) që të dy banorë të lagjes “Lajthia” të qytetit të Gostivarittë cilet u vranë nga ana e policit maqedon.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close