VIP

Djali i David Beckham, tifoz i Arsenait

Djali i ikonës së Manchester United, David Beckham është një tifoz i flakt i ekipit rival londinez, Arsenal.

Tradhtia që Romeo ia ka bërë babait është për shkak të menaxherit francez Arsene Wenger, i cili e priti atë mirë në një ndeshje.

“E gjithë kjo ka ndodhur faji i Wengerit. Në një ndeshje të Arsenalit ai u tregua shumë i mirë duke i dhuruar një fanellë të Arsenalit në zhveshtoren e ekipit. Nga ai moment, Romeo është tifoz i Arsenalit”.

“Djemt tjerë Brooklyn dhe Cruz janë tifozë besnikë të United, prandaj më duhet të ngushëllohem me dy të tjerët”, ka thënë Beckham.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button