Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Djali zbulon arsyen, pse vjehrri zviceran vrau dhëndrin shqiptar

0 41

Të hënën në Gerlafingen vjehrri Imran S. (54) qëlloi me plumb dhëndrin Alil A. (34) përpara bijës dhe dy mbesave. Në mbrëmjen mes të hënës dhe të martës ai ndërroi jetë në spital. 54 vjeçari është zviceran me origjinë nga Maqedonia dhe hetimet për vrasje nuk janë zbardhur akoma. Momentalisht ai ndodhet në paraburgim.

BLICK takoi birin e vrasësit, Z.S.* (21), i cili njeh prapaskenat. “Babai im mori një telefonatë nga motra ime të hënën në mëngjes,” thotë automekaniçari. Ajo i kishte thënë, se ka probleme me burrin e saj Alil A.

BLICK traf den Sohn des Täters, Z. S.* (21). Er kennt die Hintergründe. «Mein Vater hat am Montag von meiner Schëester einen Anruf erhalten», so der Automechaniker. Sie habe gesagt, es gebe Probleme mit Ehemann Alil A.* (i vdekur në moshën 34). «Ajo luti babain për ti ardhur në ndihmë dhe kishte dëgjuar sesi 34 vjeçari i ndjerë kishte goditur fizikisht motrën time.”

A kishte kërcënuar viktima?

Z. S. tregon se babai kishte nisur me pistoletë drejt shtëpisë së bijës. “Ai është person i qetë, por kësaj here jo, pasi Alil kishte dhunuar dhe kërcënuar me vdekje motrën dhe dhëndri jem kishte gjithashtu armë.”

Z.S. nuk dijë më shumë të sqarojë ngjarjen, por tash ai premton se do përkushtohet maksimalisht për dy mbesat e tij, të cilët kanë humbur babain.

Leave A Reply

Your email address will not be published.