MuzikeVIDEO

Drita Musliu – U Largove


Teksti:
U largove dhe me le me vaj ne buze e lot ne sy me hape nje plag te re zemra mbeti ne vetmi.

Te therras te me vish perseri edhe pse at dhimbje e ndij se zoti takoj ne dy e me beri te vuaj gjithnji te vuaj gjithnji.

Te therrras gjithmon te kerkoj ikjen tende se besoj dot shume premtove ne ket jet ku je tani ti ku je tret tani ku ke mbet.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuara

Close
Close