VIP

Eminemi më i popullarizuari në Facebook

Eminem e ka kaluar të ndjerin Michael Jackson, si personi më i popullarizuar në rrjetin social Facebook.

Reperi, më herët kishte tejkaluar Lady Gagan si personi më i popullarizuar i gjallë, dhe tashme ka mbledhur edhe më shumë fansa se Jackson për të marrë kreun.

Eminem ka tejkaluar 30 milionë “likes” në rrjetin social, ndersa Jackson është në vendin e dytë me 29.8 milionë “likes”.

Megjithatë në Twitter, Lady Gaga është këngëtarja më e popullarizuar me 8.7 milionë fansa.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close