VIP

Eva Longoria është femra e vitit

Aktorja Eva Longoria është shpallur femra e vitit në një eveniment në Las Vegas. 36-vjeçarja, më së shumti e njohur për rolin në serialin “Desperate Housewives”, u paraqit në këtë ceremoni me një fustan të zi.

Longoria e fitoi çmimin në ceremoninë, e cila çdo vit i nderon femrat e suksesshme të botës së artit dhe argëtimit.

Në tepihun e kuq, Eva u shoqërua nga balerina Cynthia Gregory dhe këngëtari Matt Goss. Më vonë ajo vizitoi edhe restorantin e saj në Las Vegas.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close