s Eva Longoria është femra e vitit | www.Zemra.Org

Eva Longoria është femra e vitit

Aktorja Eva Longoria është shpallur femra e vitit në një eveniment në Las Vegas. 36-vjeçarja, më së shumti e njohur për rolin në serialin “Desperate Housewives”, u paraqit në këtë ceremoni me një fustan të zi.

Longoria e fitoi çmimin në ceremoninë, e cila çdo vit i nderon femrat e suksesshme të botës së artit dhe argëtimit.

Në tepihun e kuq, Eva u shoqërua nga balerina Cynthia Gregory dhe këngëtari Matt Goss. Më vonë ajo vizitoi edhe restorantin e saj në Las Vegas.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.