s Rihanna blen portretin e Marilyn Monroes me kristale Swarovski | www.Zemra.Org

Rihanna blen portretin e Marilyn Monroes me kristale Swarovski

Rihanna ka paguar 120.000 euro për një fotografi të Marilyn Monroe të krijuar nga 65.000 kristale.

Këngëtarja nga Barbadosi e ka porositur artisten britanike Claire Milner që ta bëjë fotografinë e ikonës së ndjerë të Hollywoodit.

Për ta bërë këtë portret të aktores legjendare, Milnerit i janë dashur katër muaj punë, ndërsa falë kristaleve Swarovski fotografia e ndërron ngjyrën vazhdimisht.

Duket se Rihanna po e krahason veten me yllin e viteve të pesëdhjeta, duke qenë se edhe ajo po përballet me presionin e famës.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.