VIP

Fadil Berisha, “zhvesh” edhe Dafina Zeqirin

Dafina Zeqiri,  e cila ka disa muaj qe po qendron ne SHBA, ka pozuar atje per fotografin e njohur shqiptar Fadil Berisha.

Pas një sesioni fotografik ku Dafina shfaqej e afërt me fotomodelën Emina Çunmulaj, Berisha ka realizuar edhe disa fotografi me këngetaren, ku ajo shfaq shumë nga trupi i saj, ndërsa sipër ka të hedhur vetëm një shall.

Karahas kësaj fotografie, Berisha ka shënuar: “Duke realizuar fotografi me të bukurën dhe të talentuaren”

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button