VIP

Fjolla Morina dhe Adelina Tahiri puthje lesbike

Fjolla Morina, këngetarja e cila para disa javësh u paraqit tek “Panorama” në një set fotografish nudo, tani na vjen me surprizën e radhës. Këtë herë me një foto provokative të realizuar me këngëtaren nga Maqedonia Adelina Tahiri, gjatë ‘afterparty’-t të organizuar në “Zhurma Show”.. Si Fjolla ashtu edhe Adelina nuk kanë ndonjë lidhje zyrtarisht.. Megjithatë, Fjolla është përfolur jashtëzakonisht për këngët dhe operacionet e saj plastike, kurse Adelina si duket po ecën e sigurt drejt ndërtimit të një karriere të suksesshme… Mbetet pikëpyetje nëse preferencat seksuale të dy kengetareve kanë ndryshuar.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close