VIDEO

Fjolla Morina e nxjerr… Live!!! Arjan Çani i thotë: “Joshe gjith dynjanë, E pe si jau ngrefe të gjithve” (VIDEO)

fjolla-morinaNe emisionin Zone e Lire drejtuar nga arian Cani ne Televizionin Kombetar Tv Klan ku dhe shikueshmeria e ketij emisioni eshte shume e madhe, eshte e ftuar Fjolla Morina.

Te gjithe e dine qe Cani here eshte thumbues, por dhe shum here transparent duke i thene gjerat apo dhe duke i kerkuar “Troç fare”, aq sa na ben te vetedijshem te mendojme se po i degjojme per here te pare ne nje televizion.
Ne videon qe do tju transmetojme ai i kerkon dicka gjate performimit te Fiolles e cila shfaqet me trupin e saj shum te bukur dhe shum thekthi, provokative dhe terheqese qe..
Per me shume ju ftojme te ndiqni videon ne vazhdim:

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuara

Close
Close