MuzikeVIDEO

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno – Mori

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori (Lyrics)

[Verse 1: Flori Mumajesi]
Ja kisha dhon une asaj zemren n’dore
Se di ajo
Ja kisha dhon une vetem shpirtin n’dore
Se di ajo
Ajo me futi ne boten e saj
Jo ne t’verteten
Se e kom dasht dhe prandaj une kom faj
Ishte genjeshtare

[Chorus: Flori Mumajesi & Bruno & Ghetto Geasy]
Se ajo mi mori te gjitha mu
Bam bidi bam bidi bu
Se ajo ma mori gjithcka du
Bam bidi bam bidi bu
Mi mori (oh), mi mori (oh),te gjitha mu (oh)
Ma mori (oh), ma mori (oh),gjithcka du

[Verse 2: Ghetto Geasy]
Ty t’genjejn mu po m’rrejn
Po nina padrejt Geti po nina i shenjt
Mos e keq mos u bon e njejt
Mos u bon si tjerat qe , qe vec genjejn
Hajde, hajde se s’kom problem une fare
Hajde, hajde, hajde mos t’vje marre
Kerko falje se ski qare mi more krejt ca du
Mos u mat me mu se kercet bam bidi bam bidi bu

[Chorus: Flori Mumajesi & Bruno & Ghetto Geasy]
Se ajo mi mori te gjitha mu
Bam bidi bam bidi bu
Se ajo ma mori gjithcka du
Bam bidi bam bidi bu
Mi mori (oh), mi mori (oh),te gjitha mu (oh)
Ma mori (oh), ma mori (oh),gjithcka du

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close