BotaLajme

Foto ekskluzive nga vrasja e Bin Laden

Foto ekskluzive nga vrasja e kreut të rrjetit terrorist Al Kaida, Osama Bin Laden. Një foto që është publikuar nga disa media dhe që ka nxitur debate pranë mediave dhe opinionit ndërkombëtar.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close