BotaLajmeShqiperia

Foto familjare

Presidenti amerikan Barak Obama dhe ai shqiptar, Bamir Topi gjatë takimit në Nju Jork dolën edhe në një foto familjare, shoqëruar edhe nga bashkëshortet e tyre. Ditë më parë, Presidenti Topi me bashkëshorten morën pjesë në pritjen zyrtare të Presidentit Obama dhe Zonjës Mishel Obama në muzeun e Historisë së Natyrës të Nju-Jorkut, për nder të presidentëve të vendeve pjesëmarrëse në punimet e sesionit të 65-të të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close