Kronika e ZezeLajmeShqiperia

Gjendet një person i mbytur në lumin e Tiranës

kufomeNjë kufomë e gjinisë mashkullore është gjetur i mbytur në lumin e Tiranës. Kanë qenë banorë të rastit ata që kanë sinjalizuar policinë sapo kanë pikasur trupin e pajetë.

Nga të dhënat paraprake dyshohet se kufoma ka në lumë prej afro pesë ditësh, ndërsa nuk dihen ende rrethanat se si mund të ketë ndodhur mbytja e tij, transmeton NOA.

Forca të shumta policie kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për identifikimin e trupit të pajetë, ndërsa po hetohet në pistën e mbytjes, apo shkaktimit të mbytjes nga dikush tjetër

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button