LajmeMaqedonia

Gjendet një taksist i vdekur në Tearcë

Trupi i pajetë i Rafet Asanit, nga fshati Debërcë, me goditje në trup nga një send i fortë, është gjetur të dielën rreth orës 15.00 në veturë e tij Volksfagen Vento.

Gjendet një taksist i vdekur në Tearcë

Një taksist 52 vjeçarë dje pas dite është gjetur i vdekur në veturën e tij në atarin e fshatit Tearcë.

Trupi I pajetë i Rafet Asanit, nga fshati Debërcë, me goditje në trup nga një send i fortë, është gjetur të dielën rreth orës 15.00 në veturë e tij Volksfagen Vento.

Vetura ku është gjetur Asani, sipas policisë, ka qenë i parkuar në vendin Planishte, në atarin e fshatit Tearcë, komuna e Tearcës.

Policia informon se taksisti ka patur disa plagë në trup, ndërsa trupi i pajetë është dërguar në obduksion për të vërtetuar shkaqet e vdekjes.

Deri më tani policia nuk ka ndonjë të dyshuar dhe nuk ka njohuri për motivet e ngjarjes.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close