VIP

Gjyshi Sali Berisha noton me nipërit dhe mbesat (Foto)

Kryeministri në largim i Shqipërisë, Sali Berisha, po i kushton shumë vëmendje familjes së tij, duke kaluar pushime me nipërit dhe mbesat.

Shekulli njofton se këtë fundjavë ai ka zgjedhur të kalojë pushimet në jug të vendit i rrethuar mes nipërve dhe mbesave, ndërsa këtë e tregojnë më së miri fotografitë e publikuara në Facebook.

Në foto gjyshi Sali Berisha shihet duke notuar mes mbesave dhe nipave të tij në ujërat e detit Jon.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button