DashuriaTregime Erotike

Refimi i Arianit

Isha student ne Vlore.
banoja ne nje pallat me shtepi me qera.
perball pallatit kisha nje femer 20 vj, te martuar..
burri i saj ikte cdo mengjes ne pune dhe kthehej shume vone.
ajo dilte shpesh ne ballkon dhe me shikonte ne nje menyre sikur me therriste ti shkoja atje.
nje dite ma beri me shenje per te shkuar ne shtepine e saj.
frike nuk kisha sepse e dija qe ajo ishte vetem gjith diten, dhe u nisa.
sa shkova ne katin e trete ajo hapi direkt deren dhe une u futa brenda.
ishte hera e pare ne jeten time qe nje femere me puthte pa me volur thuajse fare
ajo mu versul si e terbuar
u puthem pak ne kembe dhe me terhoqi drejt dhomes se gjumit
ishte vertet e cmendur per seks
ma mori menjehere ne goje
beme seks shume here me radhe.
ne fund me tregoj se seksi me burrin i ishte neveritur.
per dite sa i ikte burri per ne pune ajo me bente xile ne tel ose dilte ne ballkon dhe une menjehere nisesha per tek ajo
beme seks te cmendur disa dite
ajo me thoshte se me donte shume
spermen donte tja derdhja brenda gjithmone

ne fillim me tha se une isha i pari qe ajo tradhetonte burrin , por me vone kutova se ajo ishte nje aktore e papare
ajo genjente shume
genjete familjaret e saj genjente burrin
por kuptova se edhe mua me genjente
ajo kishte pasur shume lidhje. dhe ishte qire eger me mosha te ndryshme
pidhi i ishte bere si tynel
ajo rrinte me nje mashkull sa ti hidhte syt nje mashkulli tjeter dhe gjente nje genjeshter dhe ndahej
keshtu ndoshi edhe me mua

zemraorg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button