s Informatë shokuese për vrasjen në Smilkovc | www.Zemra.Org

Informatë shokuese për vrasjen në Smilkovc

Gazetari dhe pronari i portalit „Burevesnik“, Zoran Bozhinovski në profilin e tij në Facebook, ka postuar detaje të reja për rastin e Liqenit të Smillkovës. Disa portale kanë rikthyer për rikujtesë këtë postim të lansuar në vitin 2015.

Smilkovc

Ja postimi i plotë me pyetje i parashtruar nga Bozhinovski:

„Atë që sot e mora vesh për rastin e LIQENIT TË SMILLKOVËS dhe që e posedoj, nuk guxoj ta publikoj pa përgatitje dhe mbrojtje përkatëse. Por, publikisht mund të parashtroj dy pyetje:

1. Zotëri TRAJKO VELJANOVSKI, çfarë kërkuan tek JU në shtëpi të rinjtë, disa orë para se të vriteshin?

2. A jeni i përgatitur JU Zotëri Veljanovski të dëshmoni për këtë rast në poligraf: JU, bashkëshortja e juaj, djali dhe bija, si dhe anëtarët e sigurimit tënd?
LUTJE PUBLIKE tek të gjithë ata që po e lexojnë këtë, ndërsa keni vullnet të mirë: shpërndajeni këtë shkrim! Në burg gjenden njerëz plotësisht TË PAFAJSHËM….“, shkruan Bozhinovski.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.