Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Udhëto pa pasaportë, premtimi që BDI e ka dhënë në zgjedhjet parlamentare të vitit 2014, bëhet realitet

0 18

xhaferiShkup, me 17 Prill 2016 Udhëto pa pasaportë! Premtim që BDI e ka dhënë në zgjedhjet parlamentare të vitit 2014, thekson Ministri i Drejtësisë së Maqedonisë, Valdet Xhaferi.

“Sot ky premtim bëhet realitet, qytetarët e Maqedonisë dhe Kosovës udhëtojnë edhe më të lirë, vetëm me letërnjoftime.

Gëzuar për të gjithë, urime për gjeneratat e reja”, thekson më tej ministri Xhaferi. /Zemra.org

Leave A Reply

Your email address will not be published.