s Udhëto pa pasaportë, premtimi që BDI e ka dhënë në zgjedhjet parlamentare të vitit 2014, bëhet realitet | www.Zemra.Org

Udhëto pa pasaportë, premtimi që BDI e ka dhënë në zgjedhjet parlamentare të vitit 2014, bëhet realitet

xhaferiShkup, me 17 Prill 2016 Udhëto pa pasaportë! Premtim që BDI e ka dhënë në zgjedhjet parlamentare të vitit 2014, thekson Ministri i Drejtësisë së Maqedonisë, Valdet Xhaferi.

“Sot ky premtim bëhet realitet, qytetarët e Maqedonisë dhe Kosovës udhëtojnë edhe më të lirë, vetëm me letërnjoftime.

Gëzuar për të gjithë, urime për gjeneratat e reja”, thekson më tej ministri Xhaferi. /Zemra.org


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.