BotaKronika e ZezeLajmeVIDEO

Itali, 29-vjeçari përplas për vdekje dy grabitësit (VIDEO)

Një 29-vjeçar italian është arrestuar nga policia me akuzën e vrasjes pa paramendim të dy personave.

Leonardo Myrtles duke ndjekur me makinë dy grabitësit të cilët janë përpjekur të largohen me motor i përplas ata me makinën e tij tip “Smart”.

Imazhet dramatike të regjistruara nga një kamerë sigurie janë publikuar nga “Il Mattino”, ku shihet përplasja që u mori jetën dy të rinjve, Emanuele Scarallo dhe Alexander Ricio, përkatësisht 16 dhe 18 vjeç. Në momentin që 29-vjeçari po i ndiqte nga pas grabitësit, në makinë ndodhej edhe e dashura e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button