s Anderson Silva vs Chris Weidman full fight video | www.Zemra.Org

Anderson Silva vs Chris Weidman full fight video

Watch Anderson Silva vs. Chris Weidman full fight video for free! Please like and share Anderson Silva vs. Chris Weidman fight video below.

Official UFC results online: LIVE UFC 162 Anderson Silva vsChris Weidman – MMA Full Fight Video of Chris Weidman vs. Anderson Silva (c) in the Main Event Middleweight Championship Bout @ UFC 162 in Las Vegas, Nevada, USA on July 6, 2013.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.