VIDEO

Ja pse ruset jane gra te cmendura

Nuk dihet nëse kjo disiplinë do të jetë pjesë e Olimpiadës së ardhshme në Brazil. Për momemtin, ndrydhja e kaviljeve mund të thuhet se s’ka qenë më e bukur se kaq.

Të paktën, për pjesëmarrësit e garës që konsiston në veshjen e takave të larta dhe vrapimin për të mbëritur përpara të tjerave. Një çmim në para dhe një ambulancë presin pjesëmarrëset në finish. Ja se ku konsiston konkretisht gara e çmendur ruse. Shikoni videon!

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Me te shikuara

Close
Close