s Ja se kush i rrahu rojet dhe e kalli lokalin e KALLASHIT (FOTO – VIDEO) | www.Zemra.Org

Ja se kush i rrahu rojet dhe e kalli lokalin e KALLASHIT (FOTO – VIDEO)

Super valltarja me nofkën e njëjtë me emrin e mjetit që Hashim Thaçi nuk e ka prekur me dorë gjatë luftës, siç deklaroin ai vetë kur thotë se ka qenë larg vijës së frontit të luftës, ka drejtuar gishtin për djegien e lokalit të saj mu në drejtim të Hashim Thaçit, i cili në luftë kishte nofkën mu si njëri ndër vallëzimet që bën Kallashi.
kallash

Kallashi, apo siç nuk njihet, Donjeta Kasumi, ka thënë se ka dyshime të bazuara se lokali i saj u dogj nga njerëz të afërt me ish kryeministrin Hashim Thaçi, i cili sipas saj, ishte mysafirë në Cobra City një natë para se të digjej lokali, pas çka ishte larguar nga aty i nevrikosur, pasi që nuk i ishin plotësuar disa kërkesa.

“Thaçi u kon aty. Une jom kon tu e dridh, edhe ai nihere m’ka kqyr, po unë kom vazhdu me dridh. Masnej Thaçi ka folë me sigurimat e vet, e masnej ia kanë nisë me u shty me sigurimat e lokalit. Masnej sigurimat e lokalit i kanë nxjerr jashtë sigurimat e Thaçit, e Thaçi ka dalë vetë jashtë i nervozum e tu i shajt sigurimat. Masnej ni ditë ma vonë u djeg lokali”, ka deklaruat Kallashi.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.