Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Ja se kush i rrahu rojet dhe e kalli lokalin e KALLASHIT (FOTO – VIDEO)

0 33

Super valltarja me nofkën e njëjtë me emrin e mjetit që Hashim Thaçi nuk e ka prekur me dorë gjatë luftës, siç deklaroin ai vetë kur thotë se ka qenë larg vijës së frontit të luftës, ka drejtuar gishtin për djegien e lokalit të saj mu në drejtim të Hashim Thaçit, i cili në luftë kishte nofkën mu si njëri ndër vallëzimet që bën Kallashi.
kallash

Kallashi, apo siç nuk njihet, Donjeta Kasumi, ka thënë se ka dyshime të bazuara se lokali i saj u dogj nga njerëz të afërt me ish kryeministrin Hashim Thaçi, i cili sipas saj, ishte mysafirë në Cobra City një natë para se të digjej lokali, pas çka ishte larguar nga aty i nevrikosur, pasi që nuk i ishin plotësuar disa kërkesa.

“Thaçi u kon aty. Une jom kon tu e dridh, edhe ai nihere m’ka kqyr, po unë kom vazhdu me dridh. Masnej Thaçi ka folë me sigurimat e vet, e masnej ia kanë nisë me u shty me sigurimat e lokalit. Masnej sigurimat e lokalit i kanë nxjerr jashtë sigurimat e Thaçit, e Thaçi ka dalë vetë jashtë i nervozum e tu i shajt sigurimat. Masnej ni ditë ma vonë u djeg lokali”, ka deklaruat Kallashi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.