VIP

Jennifer Lopez ndahet nga Marc Anthony

Marc Anthony nuk po merr dot veten nga divorci me Jennifer Lopez.

Sipas ‘US Weekly’, këngëtari e telefonon shpesh ish-bashkëshorten e tij, sidomos kur është i pirë.

“Është i shkatërruar nga ndarja dhe nuk e pranon faktin që Jennifer po mundohet të ecë para me jetën e saj”, është shprehur një burim për revistën amerikane.

Nga ana tjetër, përfaqësuesi i Anthony ka mohuar kategorikisht këto deklarata.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close